Ajet Potera del kundër Vetëvendosjes: Ne votojmë, ata përfitojnë!

Ish-kandidati për kryetar të Podujevës dhe ish-kryetari i degës së Vetëvendosjes në këtë qytet, Ajet Potera ka shpërfaqur pakënaqësitë e VV-së në Podujevë.

Me një status në Facebook, ai ka shprehur indinjatën në partinë e tij.

Potera ndër të tjera thotë se ne votojmë, ndërsa ata përfitojnë.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey