Aksident i rëndë në Çair të Shkupit

Shkup, 26 shtator – Ministria e Punëve të Brendshme në një deklaratë ka dhënë detaje për aksidentin në Çair, në të cilin u përfshinë dy automjete dhe mbetën të lënduar disa persona. “Më datë 25.09.2023 në ora 19:30 është raportuar një aksident trafiku në kryqëzimin e rrugës Mak.Kos Brigada dhe... The post Aksident i rëndë në Çair të Shkupit appeared first on Agjencia Zhurnal.mk..

shtator 26, 2023 - 00:40
 0  11
Aksident i rëndë në Çair të Shkupit

Shkup, 26 shtator – Ministria e Punëve të Brendshme në një deklaratë ka dhënë detaje për aksidentin në Çair, në të cilin u përfshinë dy automjete dhe mbetën të lënduar disa persona. “Më datë 25.09.2023 në ora 19:30 është raportuar një aksident trafiku në kryqëzimin e rrugës Mak.Kos Brigada dhe...

The post Aksident i rëndë në Çair të Shkupit appeared first on Agjencia Zhurnal.mk..