Aksident i rëndë/ Përplasen dy makina në Laç, 3 të plagosur

Sharing is caring!

Një aksident rrugor me pasojë tre të plagosur është shënuar mbrëmjen e së dielës në aksin rrugor Laç-Mamurras.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, të cilat janë përplasur kokë më kokë.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Sharing is caring!

Loading...
shares