Aksident në Ferizaj

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur mesditën e sotme në Ferizaj, saktësisht në rrugën e Gerlicës.

Ndërron jetë 8-vjeçarja nga Podujeva, ishte diagnostikuar me një sëmundje të rëndë
Ndërron jetë 8-vjeçarja nga Podujeva, ishte diagnostikuar me një sëmundje të rëndë

Veturat me targa lokale kanë përfunduar jashtë rrugës dhe dëmet materiale janë të konsiderueshme.

The post Aksident në Ferizaj appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 31, 2019 3:26 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=148031
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit