Aksident në Fier, ‘Benzi’ përplaset me një kamionçinë (Video)

Një aksident është regjistruar sot në Zharrëz të Fierit. Mësohet se një kamionçinë që transportonte hekur është përplasur me një mjet tip ‘Benz’.

Për pasojë dy automjetet kanë dalë nga rruga. Nuk raportohet për persona të lënduar. Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zgjedhjen e rrethanave të aksidentit.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey