Aksident në mes një veture dhe një motoçiklisti

Para pak minutash.

Në orët e mbrëmjes të së martës një motoçiklist është goditur nga një veturë në Fushë Kosovë.

Në disa pamje që ka siguruar IndeksOnline nga vendi i ngjarjes shihet se motoçiklisti i shtrirë në rrugë, duke i dhënë ndihmë disa kalimtarë të rastit.

Aksident ka ndodhur në rrugën “Nëna Tereza”.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey