Aksidenti horror, kali përfundon brenda në makinë (FOTO)

Shërbimet zjarrfikëse u njoftuan për një aksident rrugor, ku menjëherë duhet të shkonin në vendngjarje. Por në ndryshim nga rastet e tjera, këtë herë duhet të nxirrnin nga makina një… kalë, i cili u përplas nga automjeti dhe më pas mbeti i bllokuar.

Aksidenti ndodhi në Porto Riko. Një makinë e tipit “Daewoo” përplasi kafshën që i doli përpara, e cila më pas përfundoi brenda në makinë.

Për fat të mirë, në makinë ishte vetëm drejtuesi i saj, i cili shpëtoi pa lëndime. I zoti i kalit pagoi dëmin e shkaktuar.

Por nuk është mbyllur këtu. Kafsha ka pësuar lëndime të shumta dhe për kurimin ka nisur një fushat online për të mbledhur fonde!

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey