Aksidentohet autobusi, 25 persona humbin jetën

Aksidentohet autobusi, 25 persona humbin jetën

Aksidentohet autobusi, 25 persona humbin jetën
Aksidentohet autobusi, 25 persona humbin jetën

Alsat-M
2019-04-23T09:15:40+02:00
Në Yolosa në veri të Bolivisë njëzet e pesë persona humbën jetën dhe 24 të tjerë u plagosën pasi një autobus doli nga rruga duke u rrëzuar në një greminë 300 metra.
Ngjarja ka ndodhur në Yolosa në veri të Bolivisë.
Ndërsa sipas hetimeve të para shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e madhe e autobusit.
Të plagosurit u dërguan në spital për ndihmë mjekësore, ku disa prej tyre janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk April 23, 2019 12:57 pm ne Bota. ne link https://lajme.mk/?p=143463
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit