Aksion i madh policor në Haraçinë, arrestohen tetë persona, mes tyre një polic

Aksion i madh policor sot në mengjes është duke u zhvilluar në Haraçinë, ka njoftuar ministri i punëve të brendshme, Oliver Spasovski, në facebook.

Sipas tij, janë arrestuar tetë persona, në mesin e të cileve edhe një polic, transmeton gazeta Lajm.

Gjatë aksionit është konfiskuar drogë dhe armë.

Aksion policor sot në mengjes është zhvilluar edhe në Sveti Nikollë, ku është arrestuar një person.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey