Aktori i famshëm shet makinat dhe vilat, i ka 2 milionë dollarë borxh

Aktori William Levy, një nga emrat më të dashur të ekranit, pas roleve të tij protagonistë në telenovela duket se nuk po i shkon aspak mirë.

Prej thuajse 3 vitesh ai ka mbetur pa punë dhe nuk ka firmosur asnjë kontratë me asnjë televizion dhe doli i dështuar prej Hollywood.

Mediat latine kanë mundur të sigurojnë fakte se ai është zhytur në borxhe aq sa ka hequr dorë prej vilës dhe super makinave të tij në Florida. Gjithashtu një tjetër shtëpi e tij që kishte filluar të rikonstruktohej është lënë në mes.

Levy premtoi se do të hapte një restorant, i cili vazhdon të jetë i mbyllur. Aktori gjithashtu ka një borxh prej 2 milionë dollarësh të pa paguara që prej vitit 2017.

Edhe bashkëshortja e Levyt, aktorja Elizabeth outierrez është e zhytur në borxhe. Çifti ende nuk ka pranuar të flasë për situatën e komplikuar ekonomike që po kalon.

The post Aktori i famshëm shet makinat dhe vilat, i ka 2 milionë dollarë borxh appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 10:01 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147158
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit