Albatriti blen veturë super luksoze, publikon pamjet

Vjedhje në Klinë

Albatriti publikon veturën e tij luksoze.

Këngëtari i njohur Albatrit Muçiqi është një ndër personazhet më të përfolur sa i përkëtë jetës profesionale por edhe jetës private.

Ai vazhdon të jetë mjaft i ndjekur dhe i kërkuar edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi të ndryshme nga përditshmëria e tij, shkruan Kosovarja.

Vjedhje në Klinë

Shpesh artistët tanë përdorin rrjetet sociale edhe për të treguar diçka nga pronësia e tyre, dhe për jetën luksozë që e bëjnë.

Edhe Albatriti nuk është kursyer kësaj radhe duke postuar një fotografi të veturës së tij të tipit Audi, që po duket luksoze dhe sigurisht kushton shumë.

Vjedhje në Klinë

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey