Alberia nuk po di të plaket, iu lë pa fjalë me bukurinë e saj

Alberie Hajdegjonaj, është njëra nga figurat më të dashura për publikun shqiptar, por edhe më gjerë.

Ndonëse, kohëve të fundit nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse jo për muzikën, këngëtarja në fjalë më shumë është komentuar për fizikun dhe ndërhyrjet e saj që i ka bërë.

Ajo asnjëherë nuk i ka mohuar ndryshimet që i ka bërë, madje për disa është penduar edhe se i ka bërë.

Albëria, kujdeset shumë për vetën e saj. Ajo shpesh shkon në sallone bukurie që stafi të kujdeset për të. Shikoni si duket ajo kur grimohet nga profesionistë./ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey