Albërije Hadërgjonajt i ndodh e papritura pas takimit me Beatrixën në “Big Brother VIP”

Pas takimit me Beatrixën në “Big Brother VIP”, Albërije Hadërgjonajt i ndodh e papritura.

Këngëtarja e njohur ka pësuar një ndryshim në llogarinë e saj në Instagram.

Albërie Hadërgjonajt i është hakuar llogaria e saj, shkruan lajmi.net.

Artistes shqiptare i janë fshirë të gjitha fotot dhe videot në këtë rrjet social madje iu ka ndryshuar edhe username.

Theksojmë se, Albërie Hadërgjonaj nuk ka bërë ende ndonjë reagim për të zbuluar arsyen se çka mund t’i ketë ndodhur.

Kujtojmë se, nuk ka shumë ditë që ajo ka vizituar mbesën e saj, Beatrix Ramosaj brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey