Albin Kurti e Vjosa Osmani relaksohen me familjet e tyre në parkun e Gërmisë

Kurti e Osmani relaksohen me familjet e tyre në parkun e Gërmisë.

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti së bashku me kandidaten për presidente Vjosa Osmani, janë parë sot në parkun e Gërmisë në kryeqytet.

Kurti është parë i shoqëruar me bashkëshorten e tij, Rita dhe vajzën, ndërsa Osmani ka qenë i shoqëruar me bashkëshortin e saj Prindonin dhe dy vajzat.

Në fotografitë që ka siguruar Telegrafi, Kurti e Osmani shihet se janë duke kaluar një ditë të këndshme familjare.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey