Ana Kabashi e tepron me vallëzim seksual në koncert

Njëra ndër këngëtaret më atraktive të estradës shqiptare nuk ka dyshim se është edhe Ana Kabashi.

Bukuroshja, e cila më së shumti përflitet për linjat trupore, po vazhdon të jetë e angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme përreth trojeve shqiptare.

Zeshkania së fundmi ka performuar në Prizren, ndërsa nuk i ka kursyer fotografitë dhe videot provokuese.

Një të tillë, e ka postuar në llogarinë e saj personale, Instagram, ku në plan të parë edhe këtë herë ka vënë figurën e saj trupore.

Në ndërkohë, nuk kanë munguar as pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat e saj.

Sa i përket projekteve muzikore, kënga e fundit që ka lansuar titullohet “Papa” në bashkëpunim me motrën e saj, Artën dhe Beraton.

Gjithashtu, Ana është duke punuar në projekte të reja, që pritet t’i sjellë në ditët në vijim.

View this post on Instagram

Mood

Dua Lipa bëhet “boksere” (FOTO)
Dua Lipa bëhet “boksere” (FOTO)
#stagelife #tourlife #summermood @arbnoraliuofficial

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on Jul 28, 2019 at 7:39am PDT

The post Ana Kabashi e tepron me vallëzim seksual në koncert appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 30, 2019 3:36 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147684
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit