Ana Kabashi e tepron me vallëzim seksual në koncert

Sharing is caring!

Njëra ndër këngëtaret më atraktive të estradës shqiptare nuk ka dyshim se është edhe Ana Kabashi.

Bukuroshja, e cila më së shumti përflitet për linjat trupore, po vazhdon të jetë e angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme përreth trojeve shqiptare.

Zeshkania së fundmi ka performuar në Prizren, ndërsa nuk i ka kursyer fotografitë dhe videot provokuese.

Një të tillë, e ka postuar në llogarinë e saj personale, Instagram, ku në plan të parë edhe këtë herë ka vënë figurën e saj trupore.

Në ndërkohë, nuk kanë munguar as pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat e saj.

Sa i përket projekteve muzikore, kënga e fundit që ka lansuar titullohet “Papa” në bashkëpunim me motrën e saj, Artën dhe Beraton.

Gjithashtu, Ana është duke punuar në projekte të reja, që pritet t’i sjellë në ditët në vijim.

View this post on Instagram

Mood

Dua Lipa bëhet “boksere” (FOTO)
Dua Lipa bëhet “boksere” (FOTO)
#stagelife #tourlife #summermood @arbnoraliuofficial

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on Jul 28, 2019 at 7:39am PDT

The post Ana Kabashi e tepron me vallëzim seksual në koncert appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Sharing is caring!

Loading...
shares