Analisti gjerman ‘poshtërohet’ nga i biri, bëhet ‘gazi i botës’ gjatë një emisioni

Analisti i njohur gjerman, është bërë protagonist i një episodi aspak të këndshëm. Ai ishte i ftuar në një emision televiziv përmes lidhjes me “Skype”, kur djali i tij, shfaqet papritur në sfondin e prapmë dhe nis të bëj “prapësira”.

Sipas Ndtv, teksa i ftuari analizonte ndikimin ekonomik të dorëheqjes, djali i tij i vogël u shfaq në sfond, duke kërcyer e duke bërë fytyra qesharake para kamerës.

Fëmija bëri çdo përpjekje për të përqendruar vëmendjen tek ai, duke e shtyrë drejtuesin e TV të pyeste zotin Kirkegaard: A punon djali juaj për qeverinë greke?

Duke kuptuar se djali i tij ka bërë diçka pas shpinës së tij, Kirkegaard qeshi dhe tha se fëmijët janë shumë të vështirë për t’u kontrolluar.

Impressive job by this young man on @BloombergTV this morning. Proves what I've always said: Every report about the Bundesbank should include goofy dancing kids in the background! pic.twitter.com/q28ljEvSJE

— Daniel McDowell (@daniel_mcdowell) October 20, 2021

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey