Andra Destani mbulohet në Dubai, mahnitë me pamjen

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha.

Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më serioze pasi ata e kurorëzuan atë me martesë.

Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi, shkruan ORAinfo.

Lidhja e tyre e fortë e dashurisë u bë më fortë kur ata u bekuan me fëmijën e dytë.

Ani pse jeta e saj është e përkushtuar në rritjen e dy djemve, Andrra, duket se ka shumë shije, pasi që di shumë mirë di të kujdeset për veshjen dhe paraqitjen e saj.

Andrra se bashku me burrin e saj, Sinanin po qëndrojnë këto ditë në Dubai. Nga atje

Andrra çdo ditë publikon pamje nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet e mbuluar.

Kaq bukur po i rri mbulesa bashkëshortes së Sinan Hoxhës. /ORAinfo/

Pamje:

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey