Antonela tregon vuajtjen e saj në lidhjen më të gjatë: Humba 10 kilogramë

Antonela flet për lidhjen e saj më të gjatë: Kam vuajtur shumë, sa që humba 10 kg.

Antonela padiskutim është kthyer në njëren ndër banoret më të komentuara.

Ajo arrinë të jetë në qendër të vëmendjes me debatet që i krijonë brenda shtëpisë, shkruan lajmi.net.

Por së fundi ajo ka ikur nga debatet dhe ka folur pak për veten dhe lidhjet e saj. Këto llafe ia ka besuar Beniadës.

Ajo ka sqaruar se e ka shumë të vështirë ta dojë dikë për të dytën herë. Madje ajo ka folur për një lidhje të sajën shumë të gjatë.

Sipas Antonelës ka vuajtur shumë pas ndarjes sa që kishte humbur 10 kg.

Beniada në mënyrë qesharake ia ktheu Antonelës: Sa mirë unë edhe nëse vuaj nuk humbas asnjë kg.

Antonela u bë e famshme prej emisionit të dashurisë Për’puthen.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey