Zbulohet motivi i krimit të dyfishtë në Rrëshen, autori i sapokthyer nga jashtë vendit (EMRAT)

Vladison dhe Esmeralda Filopati u qëlluan me breshëri armësh në oborrin e shtëpisë së tyre nga

جار التحميل...

Top Story/ Suplementet që blihen nga interneti, janë të rrezikshme për shëndetin

Referuar tregtimit të suplementeve një rrezik akoma edhe më i madh u kanoset përdoruesve të tyre,…

جار التحميل...

Top Story/ Abuzimi i mjekëve, mbushin recetën me suplemente dhe nuk ia shpjegojnë pacientëve

Ne do të shohim një recetë mjekësore, ku pjesën më të madhe e zënë suplementet dhe

جار التحميل...

Top Story/ Suplementet që përdoren për muskujt në palestër, zgjojnë qelizat kancerogjene tek përdoruesit

Përdorim të gjerë suplementet kanë edhe te njerëzit që merren me palestër. Në ditët e sotme

جار التحميل...

Autori i vrasjes së dyfishtë në Rrëshen me precedentë penalë, ja akuza (الصفات)

Autori i ngjarjes së rëndë që ndodhi mbrëmjen e sotme në Rrëshen, u arrestua tri vite

جار التحميل...

Zyrtarët e SHBA paralajmërojnë: Përgatituni për një përhapje të të koronavirusit

Zyrtarët e shëndetësisë në SHBA paralajmëruan amerikanët të përgatiten për një përhapje të mundshme të koronavirusit.

جار التحميل...

Dalin pamjet/ Policia rrethon zonën, vrasësi i Rrëshenit i zhdukur pa gjurmë në errësirë

Policia me forca të shumta ka rrethuar të gjithë zonën, ku ndodhi krimi i dyfishtë, teksa

جار التحميل...

Elita fle e grimosur, shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar

Elita Rudi është moderatorja tejet e përfolur kosovare. Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën

جار التحميل...

Modelja ‘demaskon’ Robertin, pranon se kanë qenë në lidhje dhe tregon pse u ndanë

Modelja Jess Kadiu sonte ka pranuar se ka qenë në lidhje me këngëtarin kosovar, Robert Berisha.

جار التحميل...

A ishte ajo arsyeja e ndarjes së Norës me Robertin, flet hapur modelja Kadiu

Modelja Jessica Kadiu për herë të parë pranoi lidhjen me Robert Berishën. Mbajtja e fshehtë e

جار التحميل...

Thaçi në Uashington flet marrëveshjen me Serbinë dhe integrimin e Kosovës në NATO e BE

Hashim Thaçi në Uashington ka folur rreth marrëveshjes me Serbinë dhe integrimin e Kosovës në NATO

جار التحميل...

Dyshohet se xhiroi mësuesin teksa rrihte një nxënës, ja ҫfarë ndodhi me të sot

Policia ka intervistuar për katër orë të tëra nxënësin që dyshohet se xhiroi mësuesin tek e

جار التحميل...

Si mund të transmetohet koronavirusi, flet infektologu i njohur kosovar

Infektologu kosovar ka treguar se si mund të transmetohet koronavirusi. Infektologu Valbon Krasniqi ka treguar se

جار التحميل...

Politikanët kosovarë bëjnë këtë veprim për t’u rënë në sy ndërkombëtarëve

Politikanët kosovarë kanë bërë një veprim interesant për të rënë në sy të ndërkombëtarëve. Një dimension

جار التحميل...

Napoli – Barcelona, sapo ndodhi në fushë ajo që askush nuk e priste

Po zhvillohet ndeshja mes Napolit dhe Barcelonës. Napoli ka kaluar në epërsi ndaj Barcelonës. Skuadra vendase

جار التحميل...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey