Arbana hynë në shtëpinë e BB Vip, Beatrix i thotë diçka të papritur për Donaldin

Arbana Osmani futet në shtëpinë e Big Brother natën e Krishtlindjeve, Beatrix i thotë diç për Donaldin

Në vigjilje të Krishtlindjeve mbrëmjen e djeshme banorët e shtëpisë së Big Brother VIP janë surprizuar nga moderatorja e spektaklit, Arbana Osmani.

Ajo ka hyrë brenda në shtëpi pas përfundimit të spektaklit duke u çuar një pije dhe një dhuratë që do të shpëtonte vetëm dy prej banorëve.

Brenda një kutie, Arbana çoi bileta për secilin banor, por në vetëm dy prej tyre do të ketë bileta kthimi. Pra, dy banorët me fat, në rast se votohen nga publiku për të dalë nga shtëpia, do të jetë bileta ajo që do i kthejë sërish brenda.

Teksa bisedonin, nuk mungoi komenti i Beatrix në lidhje me historinë e saj me Donaldin.

Einxhel: Të falënderoj që na ke bindur ose që na ke thënë se do të jetë një nga eksperiencat më të bukura të jetës sonë dhe ke pasur shumë të drejtë dhe për këtë të falenderoj.

Beatrix: Nuk ma merrte mendja kurrë që mund të njihja… (i referohet Donaldit).

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey