Arbenita dhe Nina duken kaq të bukura

Arbenita Ismajli, njëra ndër modelet më të njohura dhe shumë e suksesshme në profesionin e saj.

Arbenita ka filluar një lidhje dashurie me reperin e njohur Fero dhe si rezultat i kësaj ata janë bërë prindër për herë të parë të një vajze që kanë vendosur ta quajnë Nina.

Por, ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar Arbenita bashkë me vajzën e saj.

Të dyja po duken shumë bukur, nënë e bijë janë kaq të ëmbla bashkë!

Një video që Arbenita ka postuar para disa ditëve në Instastory ka çuditur të gjithë dhe asgjë më nuk është e qartë.

Ajo shihet në makinë bashkë me Feron.

Çifti u përfliten shumë për një ndarje të mundshme në mes tyre pasi që ata nuk kanë ndjekur njëri tjetrin në Instagram për një kohë, ndërkaq diçka konkrete nuk kanë dhënë asnjëri.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey