Arbenita shfaqet pa të brenshme në fustan super të shkurt

Arbenita Ismajli, është njëra nga modelet më të përfolura.

Bukuroshja kosovare, ka një kohë të gjatë që jetën e saj është duke jetuar mes Anglisë dhe Kosovës, shkruan ORAinfo.

Ajo është bërë pjesë e brendeve të njohur të huaja, me të cilat ka bashkëpunim shumë të ngushtë.

Ani pse ka pak muaj që është bërë nënë, Arbenita vazhdon të ketë forma për tu pasur lakmi.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e shumë provokeus.

Në këtë veshja ajo shfaqet edhe pa riçipeta, duke u shfaqet super hot. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey