Arbnora në ditët e fundit të shtatzënisë, në këtë gjendje e publikon kunata e saj

Leartën e ka zënë bora në mal, ky është reagimi i saj

Granit dhe Taulant Xhaka janë dy futbollistët shumë të njohur kosovarë.

Ata janë të dy shumë të suksesshëm në ekipet ku luajnë, përcjell ORAinfo.

Shumë të përfolura në publik janë edhe nuset e tyre, Arbnora e Leonita.

Leonita muaj me parë është bërë nënë, e tani nënë po bëhet për herë të parë edhe gruaja e Taulantit, Arbnora.

Të dyja duket se kalojnë mirë me njëra-tjetrën. Leonita mbrëmë ka publikuar një foto me të cilën tregojnë si kujdesen në ditët e fundit të shtatzënisë për Arbnorën. /ORAinfo/

Leartën e ka zënë bora në mal, ky është reagimi i saj

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey