Ardiana bën ndërhyrje në fytyrë, mahnitë me pamjen

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Arjana është shumë aktive në rrjetet socaile ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një foto ku tregon se ka bërë një ndërhyrje në pamjen e saj.

Ardiana ka larguar nga fytyra e saj një ‘bëng’ qe e ka pasur në mes të vetullave.

Kjo ndërhyrje vërehet në postimin e fundit që ajo ka bërë në rrjetet sociale.

Me fytyrë të fotografuar nga afër, ‘bëngu’ i saj është ‘zhdukur’.

E me pamjen e re ajo po shkëlqen. /ORAinfo/

Para nderhyrjes:

Pas nderhyrjes:

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey