Ardianes i publikojnë foto pa ‘filtera’ në bikini, ja zbulojnë ‘tulat’!

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Ariana ka shoqëri të mirë me të dashurën e Ledri Vulës, Sarën.

Ato se bashkur me burrat e tyre janë duke i kaluar pushimet në bregdet.

E Sara e ka fotografuar Arianën në bikini. Pa ‘filtera’, Arianës i janë zbuluar ‘tulat’ e tepërt në trup.

Këtë e dëshmon edhe kjo foto, ku Ariana shfaqet me e plotë se qe jemi mësuar ta shohim në postimet që ajo bënë. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey