Ariana do ta bëjë ermalin të xhelozojë, pozon me bikini

Ariana Fejzullahu pozon me bikini.

Ariana Fejzullahu është njëra personazhet më të komentuara.

Kjo për shkak stilit të saj unik që ka, por edhe lidhjes që ajo ka me këngëtarin e njohur Ermal Fejzullahu, shkruan Kosovarja.

Ariana Fejzullahu është mjaft aktive në rrjete sociale dhe çdo postim që ajo bën kthehet në lajm dhe komentohet.

Së fundmi ajo në Instastory-in e saj ka postuar një foto që ka marrë vëmendje.

Ajo shihet me bikini dhe duket shumë tërheqëse.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey