Ariana Fejzullahu shfaqet provokuese me mëngjes!

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Ariana është shumë aktive në rrjetet socaile ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet goxha provokuese.

Ariana nuk ka hezituar të shfaqet vetëm në të brendshme në këtë imazh.

Edhe pse nënë e katër fëmijëve, barku i Arianës po duket si mos të kishte lindur kurrë. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey