Ariana shfaqet mbi kolltukë e mbathur me atlete, reklamon veshjet e saj

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Ajo se fundmi ka publikuar disa imazhe, ku shfaqet duke i reklamuar një set trenerkash.

E ajo që bie në sy është se Ariana shfaqet mbi kolltukë e mbathur me atlete.

Duket se Ariana nuk e ka problem të fytet në shtëpi e mbathur me atlete.

Sidoqoftë, bashkëshorja e Ermalit po duket në formë të mirë në këto pamje. /ORAinfo/

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Ajo se fundmi ka publikuar disa imazhe, ku shfaqet duke i reklamuar një set trenerkash.

E ajo që bie në sy është se Ariana shfaqet mbi kolltukë e mbathur me atlete.

Duket se Ariana nuk e ka problem të fytet në shtëpi e mbathur me atlete.

Sidoqoftë, bashkëshorja e Ermalit po duket në formë të mirë në këto pamje. /ORAinfo/

Loading...