Ariana shfaqet në bikini nga Maldivet, kjo s’do t’i pëlqejë Ermalit

Zvarritja e krijimit të qeverisë, paralajmërohet kolaps buxhetor

Ariana Fejzullahu është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë çifit po i kalojnë pushimet në Maldives dhe nga atje po publikojnë imazhe të shumta.

Ariana ka ndarë sot me ndjekësit një foto me bikini, e kjo s’do t’i pëlqejë aspak Ermalit./ORAinfo/

Zvarritja e krijimit të qeverisë, paralajmërohet kolaps buxhetor

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey