Arifikmeti i “O Sa Mirë” reagon për borxhin e Komunës së Tetovës: Dënim për hajdutët!

Aktori i mirënjohur nga Tetova, Xhevdet Jashari i përmes një porosie në publik ka reaguar lidhur me borxhin e lartë të komunës së Tetovës të publikuar sot nga kryetari aktual Bilall Kasami dhe që është bërë gjatë kohës së qeverisjes së Teuta Arifit.

Jashari ka kërkuar drejtësi dhe dënim për ata që keqpërdorën detyrën dhe vodhën popullin, shkruan monitor.mk.

Statusi j plotë i Jasharit në fesjbuk:

z.kryetar i komunes Tetoves Bilall Kasami edhe une edhe krejt banoret e Tetoves duam drejtesi…

DENIM PER ÇDO CENT TE VJEDHUR!
TEK NE SHQIPTARET ASGJE NUK VLENE PERPOS DENIMIT…NA KUR VJEDHIM NUK E KUJTOJM ZOTIN… PRANDAJ PER HAJDUTIN SKA MESHIRE, AI VODHI NJI POPULLATE TE TERE E NA TE KEMI MESHIRE PER AT MUT QE AS ZOT SNJEH!
#DENIMPERHAJDUTET 24fuckingMILION EURO EEEEEEEEEJ !!!!
ksaj i bije ne Norvegji ti vjedhe kryetari i komunes 24bilion euro, ndersa ne Norvegji vec pse e ka ngatru kartelen e vete me te komunes ka paguj ORBIT edhe jep dorheqje eeeeeeeej KJO VETEM ME BESIM NE ZOT SKA, KSAJ I THUNE GJAKPIRES… uf HARAM JU KOFTE.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey