Arjola Demiri poston foto nga pushimet në Stamboll, ju lë pa fjalë me pamjen

Arjola Demiri poston imazh nga Stambolli si një zonjë e vërtetë.

Aktorja Arjola Demri është një prej aktoreve më të suksesshme në të gjita trojet shqiptare, madje pëlqehet edhe nga fëmjët në rolin e ‘Qbanes’ në serialin O’ sa mirë.

Me hyrjen e saj në Big Brother Vip mori dashurinë e mijëra shqiptareve anë e mbanë me historinë e saj të trishtë.

Ajo tash pas përfundimit të spektaklit po bënë pushime të vazhdueshme me fëmijët e saj dhe shoqërinë, shkruan”Kosovarja”.

Së fundmi, po qëndron në Stamboll ku nga atje ka sjell një imazh ku duket e veshur me një fustan të thjeshtë të zi në të cilin duket zonjë e vertetë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey