Arjola do të donte që kjo foto e saj të mos ekzistonte

Dikur ajo ishte shumë ndryshe.

Arjola Demiri është një nder aktoret me te preferuara te publikut e cila ka rrëmbyer zemrën e tyre jo vetme me rolet por edhe me historinë e dhimbshme.

Ajo e vetme ka rritur 3 fëmije pas problemeve me bashkëshortin. Arjola sot është një nder femrat me te bukura te ekranit, por së fundmi po qarkullon një video rreth 6 vite më parë ku nuk do të njihni fare se si ka qenë Arjola.

Ajo ka dhënë një interviste për një kanal televiziv te Kosovës. Në atë kohe Arjola ka qene natyrale pa kryer ende ndërhyrjet ne fytyre.

Ajo u bë më e njohur për publikun që nga pjesëmarrja në serialin kosovar, “O sa mirë”. Bëhet fjalë për aktoren nga Tropoja, Arjola Demiri, e cila në serialin e lartpërmendur kishte rolin e ‘Xhbanes’.

Karriera e saj më pas u rrit dhe luajti në disa skena të rëndësishme siç janë Portokalli, apo roli kryesor në filmin e Ermal Mamaqit “I Love Tropoja”.

Demiri është një konkurrente e fortë në Big Brother. Ajo mund të arrijë në finale me pak fat e mund. Arjola shihet si rivale e Ilirit dhe Donaldit.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey