Arjolës i dalin ‘tulat’ derisa pozon gjatë pushimeve në Turqi

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Arjola doli fituese nga ky shoë, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.

Tani Arjola po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo së fundmi po qëndron për pushime në Turiq.

Nga atje, aktorja ka publikuar disa foto duke u larë në pishinë.

Në bikini ajo ekspozon trupin e saj joshës. E në këto imazhe ajo që bie është se Arjola ka shtuar peshë.

‘Tulat’ e saj marrin vëmendjen në këto imazhe me bikini. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey