Arrestohen katër persona në Gostivar

Gjatë ditës së djeshme diku pak para mesnatës policia në Gostivar në rrugën “Karagaç”, ka privuar nga liria katër persona, M.D. 19 vjeçar, J.M. 20 vjeçar dhe dy persona të tjerë të moshës së mitur njëri 26 dhe tjetri 17 vjeç, gjithashtu nga Gostivari, tek të cilët gjatë bastisjes është gjetur drogë-marijuhanë. Personat në fjalë janë ndaluar në Stacionin policor të Gostivarit për procedura të mëtejme. Nga policia njoftojnë se pas dokumentimit të plotë të rastit, do të përgatiten edhe parashtresa adekuate.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey