Arrestohet 21 vjeçari nga Bllaca e Tetovës, akuzohet për prishje të rendit dhe qetësisë

Dje (27-qershor) rreth orës 06:25, zyrtarë policorë të SPB-Tetovë e kanë arrestuar 21-vjeçarin M.K. nga fshati Bllacë e Tetovës, i cili më herët kishte prishur rendin dhe qetësinë publike në një kazino në rrugën “Vidoja Smilevski-Bato” në Tetovë. I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë dhe ndaj tij do të përgatitet parashtresë adekuate.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey