Arrestohet 23-vjeçari nga Kumanova

Më datë 24.01.2022 në ora 15.30, policët e Sektorit të Punëve të Brendshme Kumanovë kanë arrestuar S.A.(23) nga Kumanovë, sepse paraprakisht ka kryer veprën penale vjedhje në objekt hotelerik në rrugën “Biljanovska” në Kuamanovë.

Te ai janë gjetur mjetet e vjedhura, të cilat do t’u kthehen pronarit.

S.A. është arrestuar në stacion policor në Kumanovë dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të parashtrohet kallëzim përkatës, transmeton TV21.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey