Arrestohet 31 vjeçari nga Dobroshti, akuzohet për prishje të rendit dhe qetësisë

Mbrëmë (1-korrik) rreth orës 01.00, në rrugën “Vidoja Smilevski-Bato” në Tetovë, pjesëtarët e policisë të SPB Tetovë, e kanë arrestuar personin L.I, (31) nga Dobroshti i Tetovës, i cili sillej në mënyrë agresive, kishte prishur rendin dhe qetësinë publike dhe kishte refuzuar urdhrin e policisë. Ai është ndalur në Stacionin Policor – Tetovë për procedura të mëtejme.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey