Arrestohet dileri i drogës nga Gazi Baba

Ministria e Punëve të Brendshme informon se në mesnatë rreth orës 00.20 në Gazi Babë, policia ka arrestuar 30 vjeçarin nga Shkupi D.T. Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij me leje paraprake nga gjykata, është gjetur marihuanë, materie pluhur, peshore digjitale dhe lëndë tjera. Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër D.T do të parashtrohet padi adekuate.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey