Arrestohet një person në Aeroportin e Shkupit, është kapur me lëndë narkotike

SPB Shkup ngriti padi penale kundër K.T. (39) nga Italia për shkak të dyshimit për kryerjen e veprës penale “prodhim dhe shpërndarje e paautorizuar e lëndëve narkotike, substancave psikotrope dhe pararendësve”.

“Më 17.05.2021 rreth orës 15:00, gjatë hyrjes në RMV, policia në pikën kufitare “Aeroporti Ndërkombëtar i Shkupit”, gjatë kontrollit në bagazhet personale të personit të raportuar, zbuluan dhe sekuestruan marijuanë, vaj hashashi dhe hashash”, thonë nga SPB-Shkup.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey