Arrestohet një person në Gostivar, i konfiskohen mjete piroteknike

Gjatë ditës së djeshme diku rreth orës 16:35 minuta në rrugën “Borçe Jovanovski” në Gostivar, policia në Gostivar ka privuar nga liria 49 vjeçarin B.A. nga Gostivari.

Gjatë bastisjen në hapësirë ndihmëse të shtëpisë së tij janë gjetur dhe konfiskuar 1600 lloje të petardëve dhe mjete të tjera piroteknike.

Ai është ndaluar në stacionin policorë për procedura të mëtejme.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey