Arrihet marrëveshja, Bruno te gjiganti i madh

Milan me tri skuadra të mëdha në “luftë” për yllin shqiptar

Bruno Fernandes, është bërë me skuadër të re.

Një kontratë pesë-vjeçare është në ofertë për portugezin nga United, ani pse ai po kërkohet nga shumë skuadra.

Por, së fundmi Është bërë një marrëveshje midis agjentit të mesfushorit të Sporting, Bruno Fernandes dhe Manchester United, përcjell ORAinfo.

Milan me tri skuadra të mëdha në “luftë” për yllin shqiptar

Marrëveshja do të shohë që 25-vjeçari të nënshkruajë një kontratë në Old Trafford deri në vitin 2025./ORAinfo

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey