Arsenal vjen me transferim të madh nga Spanja

Sharing is caring!

Milan ka dy probleme të mëdha

Thomas Lemar, si duket nuk do të jetë pjesë e Atletico Madrid.

Arsenali po udhëheq garën për anësorin e Atletico Madrid, Thomas Lemar, zbulon Marca,përcjell ORAinfo.

Milan ka dy probleme të mëdha

Futbollisti Francez është i tepërt në kërkesat në kryeqytetin Spanjoll dhe do të shohë një derë daljeje të lënë të hapur përpara afatit të dimrit./ORAinfo/

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey