Arsenali po e ‘rrëmben’ yllin e madh

Arsenal e kërkon Odegaardin.

Mikel Arteta është thënë një fans i madh për norvegjezin.

Arsenali është duke e monitoruar nga afër mesfushorin ofensivë të Real Madridit, Martin Odegaard.

Sipas Sky Sports, 22 vjeçari nuk ka luajtur shumë në Madrid këtë sezon dhe është i hapur për t’u larguar këtë afat për të luajtur më shumë.

Madridi është duke e marrë në konsideratë ofertën e Arsenalit por Gunners do të jenë në garë për shërbimet e tij me disa skuadra të tjera.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey