Arsyeja përse Tom Cruise prej 6 vjetësh refuzon të shohë vajzën e tij të vetme

Është një nga aktorët më të famshëm e më të dashur të Hollivudit, por si baba, lë për të dëshiruar. Prej 6 vitesh, ylli i “ Mission Impossible“ nuk ka asnjë kontakt me të bijën 12 vjecare, Suri, vajza e vetme biologjike e aktorit ( Tom ka dhe dy fëmijë të adoptuar me Nicole Kidman).

Luana Vjollcën e krahasojnë me këngëtaren serbe
Luana Vjollcën e krahasojnë me këngëtaren serbe

Spekullime ka shumë, por revista Star pretendon se e ka gjetur arsyen e vërtetë. Sipas saj, shkaku që Tom është shkëputur nga Suri, është besimi i tij tek Shkencologjia. Krerët e kishës, thotë Star, e kanë ndaluar të shohë fëmijën dhe ai nuk e ka kundërshtuar këtë vendim, ndonese sipas një personi të afërt, nuk e ka pasur të lehtë ta vërë atë në jetë.

Luana Vjollcën e krahasojnë me këngëtaren serbe
Luana Vjollcën e krahasojnë me këngëtaren serbe

Vogëlushja ndërkohë jeton në Nju Jork dhe Los Angeles me të ëmën, Katie Holmes, e cila ka fituar kujdestarinë e plotë të saj.

Luana Vjollcën e krahasojnë me këngëtaren serbe
Luana Vjollcën e krahasojnë me këngëtaren serbe

The post Arsyeja përse Tom Cruise prej 6 vjetësh refuzon të shohë vajzën e tij të vetme appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 3:46 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147114
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit