Arta Elezaj poza provokuese para pasqyrës, thekson linjat joshëse në veshjen plot stil

Arta Elezaj është e njohur për publikimin e imazheve të shumta dhe atraktive që sjell në rrjetet sociale, e në të cilat fokusin kryesor e kanë linjat e saj.

Aktorja e cila më së mirë u bë e njohur nga seriali vendor “O Sa Mirë” ndiqet nga më shumë se 234 mijë persona në Instagram.

Ndërsa, nuk lë anash postimin e imazheve të ndryshme që ngacmojnë imagjinatën, ashtu siç ka ndodhur edhe kësaj radhe.

Bukuroshja nga Klina ditën e sotme e ka nis me disa poza provokuese para pasqyrës, ku duket me shumë stil, teksa ekspozon format në veshjen njëngjyrëshe.

Me një bluzë të zbërthyer me ngjyrë që vinte në dukej belin e saj, pantallona po ashtu të bardhë, çantë të vogël me ngjyrë blu dhe një kapele “Louis Vuitton” në kokë, modelja dukej në top formë.

Kujtojmë që përveç postimeve në rrjetet sociale, Artën prej kohësh nuk e kemi parë në ndonjë projekt televiziv.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey