Arta Elezaj tregon trupin e saj “hot” në imazhet e fundit

Ajo është njëra nga femrat më të komentuara.

Modelja, Aarta Elezaj vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Shumë postime të modeles marrin vëmendjen e publikut dhe mediave rozë. Së fundmi Arta publikoi disa InstaStory ku shfaqej mjaft provokuese.

E veshur me bikine ngjyrë portokalli, modelja vinte në pah format trupore.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey