Asfaltohet rruga Samadrexhë – Nadakoc

Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit Pal Lekaj, tëmartën ndoqi nga afër asfaltimin e rrugës magjistrale Samadrexhë – Nadakoc, komuna e Vushtrrisë.

Banorët e kësaj ane e falënderuan ministrin Lekaj për asfaltimin e kësaj rruge me rëndësi për ta, rehabilitimi i së cilës ka qenë nevojë e kamotshme.

Kjo rrugëështë e gjatë afër 2 kilometra dhe po realizohet në kuadër të mirëmbajtjes së rrugëve.

Hamza thotë se kanë para për zgjedhje: Mund t’i ndajmë nga fondi rezervë
Hamza thotë se kanë para për zgjedhje: Mund t’i ndajmë nga fondi rezervë

Hamza thotë se kanë para për zgjedhje: Mund t’i ndajmë nga fondi rezervë
Hamza thotë se kanë para për zgjedhje: Mund t’i ndajmë nga fondi rezervë

The post Asfaltohet rruga Samadrexhë – Nadakoc appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 30, 2019 3:36 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=147738
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit