ASH-ja do ta mbajë Kuvendin Qendror, çka do të vendoset?!

Aleanca për Shqiptarët sot pritet të mbajë sot Kuvendin Qendror, njoftojnë burime partiake.

Kuvendi do të fillojë në ora 17 në Shkup, ndërsa pritet të diskutohet zgjedhja e kryesisë partiake.

Lidhur me kuvendin dhe vendimet pritet të njoftoj kryetari i kësaj partie, Ziadin Sela.(INA)

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey