Askush se dinte! Kur u ripajtuan Loredana dhe Mozzik?

Loredana dhe Mozzik po shfaqin dashurinë e tyre haptazi tash e disa kohë.

Reperja e njohur shqiptare vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo jo rrallë herë ndan imazhe nga jeta e përditshme dhe karriera në llogarinë zyrtare të Instagramit.

Së fundmi ajo ka postuar në Instastory imazhe të ndryshme të Mozzik të cilat janë të bëra ndër vitet e fundit, kohë ajo kur fansat nuk dinin ende asgjë për ribashkimin e tyre.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey