Asnjë i vdekur dhe 12 raste të reja me koronavirus në Kosovë

12 raste të reja me COVID-19, nga gjithsej 2 mijë e 676 testime.

Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe 12 raste të reja me COVID-19.

Gjatë kësaj kohe në kuadër të IKSHPK-së ka kryer gjithsej 2 mijë e 676 testime.

Në raportin e fundit poashtu u theksua se janë 182 pacientë të cilët janë shëruar nga ky virus.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey